Шаблонний сайт у Донецьку

Звернувшись в РА "Ефект маркетинг", Ви можете замовити не тільки сайт з авторським дизайном, розробленим спеціально для вас, а й використовувати один з шаблонів. Ми пропонуємо клієнтам на вибір близько сотні варіантів можливого дизайну сайту і адаптуємо вибраний макет під потреби клієнта.
Переваги шаблонного сайту в Донецьку:
  • термін розробки сайту скорочується приблизно в 2 рази за рахунок того, що ви використовуєте готовий макет;
  • нижча вартість робіт, оскільки сплачується лише робота верстальника і програміста, адже дизайнерська робота при використанні типового шаблону зводиться до мінімуму;
  • широкий вибір можливих макетів для сайтів різного формату.
Крім того, Ви можете принести нам готовий макет сайту, намальований або знайдений вами в інтернеті самостійно. Після цього ми його допрацьовуємо, якщо це необхідно. Якщо Ви знайшли в інтернеті або придбали шаблон, який не просто відмалювали, а й зверстаний, то ціна розробки сайту для вас буде ще нижчою, а робота буде зроблена швидше.

Відзначимо, що при адаптації шаблону Ви можете міняти якісь блоки місцями і модифікувати колірну палітру шаблону. Ось кілька прикладів шаблонів сайтів, які ми пропонуємо на вибір нашим клієнтам. Приїжджайте до нас в офіс і ми зможемо запропонувати вам більш широкий вибір варіантів макетів і зробимо шаблонний сайт в Донецьку в максимально стислі терміни.

01035
01035
01327
01327
01430
01430
01892
01892
01915
01915
home
home
index_pteachka
index_pteachka
8
8
10
10
9
9