Роздача листівок у Донецьку

Рекламне агентство "Ефект Маркетин" проводить найрізноманітнішу роботу з листівками, в яку входить і роздача листівок в Донецьку. Цю послугу ми надаємо вже протягом 3 років, за цей час ми зібрали відмінний штат промоутерів, перевірений не одноразово.

Вартість 1 години роботи 1 промоутера становить 35 грн. + 100 грн / добу за роботу супервайзера, якщо одночасно працює більше 4 осіб.

Кількість годин, які потрібні для роздачі листівок залежить від пори року, місця і часу проведення роздачі, а також Вашої цільової аудиторії. У години пік на жвавих місцях в гарну погоду промоутер роздає людям до 200 листівок за 1 годину. Якщо мова йде про роздачу листівок в автомобілі, то швидкість роздачі - до 100 листівок за 1 годину.

Переваги роботи з РА "Ефект Маркетинг":

  • Постійна команда промоутерів, що складається з молодих, активних, а головне - відповідальних хлопців!
  • Повний фотозвіт, який не потрібно додатково оплачувати.
  • Ми можемо провести акцію в будь-якому місті Донецької області - в цьому випадку додатково оплачуються транспортні та інші витрати.

Щоб отримати детальний прорахунок, зв'яжіться з нами по одному з контактних телефонів.

Роздача листівок у Донецьку - це один з найпростіших і дешевих видів реклами. Краща реально отримана ефективність роботи листівок склала 192 відгука на 3000 розданих листівок або 6,4 %.

Головна мета роздачі листівок - залучення клієнтів в найкоротші терміни. Тому, замовляючи дану послугу, потрібно розуміти, що чим більше тираж, тим вище буде результат від цього заходу. Листівка може бути не тільки рекламною, а й інформаційною, однак, у кожному разі її дизайн повинен бути унікальним. Адже забезпечити якісний канал комунікації - це лише півсправи. Успіх в цілому може гарантувати лише яскрава, гарна листівка зі знайденою і розумно виділеною конкурентною перевагою.

Хоча на сьогодні існує безліч пропозицій з поширення листівок, їх можна умовно звести до наступних:

1. Роздача листівок у Донецьку промоутерами в «прохідних» місцях.

2 . Роздача листівок за допомогою спеціальних проектів. Наприклад - проекту «Союздрук».

3 . Роздача за допомогою спеціальних рекламних стійок для поліграфічної продукції.

4 . Адресна роздача листівок у Донецьку.

Цю послугу ми докладно розглянемо у відповідному розділі, вона зовсім непогана (як за ціною, так і за якістю), однак, підходить тільки тим клієнтам, цільовою аудиторією яких є саме працівники офисів.

5 . Самостійний рознос листівок по місцях знаходження цільової аудиторії.

Крім того, РА «Ефект Маркетинг» може допомогти Вам у створенні якісного макета і друку листівок, а також інших рекламних матеріалів. Також ми є організаторами розповсюдження листівок через мережу магазинів "Лучіано".

 Увага! На даний момент штат промоутерів повністю укомплектований, нові співробітники НЕ потрібні!