Розробка фірмового стилю і брендинг в Донецьку

Розробка фірмового стилю в Донецьку рекламним агентством "Ефект Маркетинг" є невід'ємною складовою формування іміджу компанії, який, у свою чергу, дозволяє їй вигідно виділитися на тлі конкурентів і стати впізнаваною. Іноді грамотне виділення вирішальної конкурентної переваги, складання оптимального медіа-плану і правильна подача рекламних матеріалів вирішує долю бізнесу.

На сьогоднішній день брендинг в Донецьку може коштувати від 750 до 20 000 гривень. Різні агентства, імена, якість.

Але нові команди, що складаються з молодих і талановитих розробників, прагнуть зарекомендувати себе і отримати великих замовників, а тому знижують ціни, пропонуючи, часом, набагато більш свіжі підходи і рішення.

У разі комплексного замовлення (наприклад, друк і розповсюдження листівок) ми зробимо для Вас суттєву знижку на макети. У нас в штаті працюють досвідчені дизайнери, але в разі потреби ми на підрядних умовах залучимо для Вас дизайнера, який має досвід розробки саме Вашої тематики.

Нижче наведені варіанти наших робіт з використанням існуючого фірмового стилю замовника :

Дизайн фірмового стилю в Донецьку нашої власної розробки.

Проілюструємо етапи розробки дизайну фірмового стилю в Донецьку:

Розробивши канву і назву, ми потроху конкретизуємо фірмовий стиль, прислухаючись до своєї інтуїції і кожної думки клієнта:

Ще один приклад, який ілюструє брендинг в Донецьку, виконаний в РА «Ефект Маркетинг»:

Замовник - великий завод з виробництва засобів індивідуального та промислового захисту. Спочатку були створені логотип (стилізована надіта захисна маска) і слоган, знайдені та затверджені фірмові кольори. Після - розроблені шапка бланка (кольори символізують послідовне очищення повітря), підібрані шрифти і т.п.

Іноді розробка фірмового стилю в Донецьку ведеться не для всього підприємства, а тільки для його окремого підрозділу або об'єкта. У рамках цієї роботи були створені логотип і фірмовий стиль , "підняті з креслень " і змодельовані інтер'єри, проведена аерозйомка:

Генерування "Рекламних концептів"

Правильно вибраний канал комунікації це лише 50 % успіху. Решта 50 % - це грамотний рекламний посил, який знайде і торкнеться до потрібних струн в душі Вашого потенційного споживача.

Рекламний концепт, замовлений у нас і що передбачає вручення Замовнику готового адаптованого макета в електронному вигляді, може коштувати від 250 гривень і вище.

Ціна може бути істотно вище, якщо:

  • передбачається виїзна фотосесія (від 300 гривень), 3D-моделювання (від 250 гривень), залучення моделей (від 200 гривень), аерофотозйомка (від 700 гривень) і т.п.

Наведемо приклад нашої власної розробки подібного «концепту» для реклами пейнтбольного клубу «Гарнізон» на бордах міста Донецька.

Кінцева вартість для Замовника - 350 гривень. Результат - підвищення продажів на 30 % при використанні одного «борда». Макет - дивіться самі:

Розробка дизайну фірмового стилю в Донецьку може мати на увазі і зовсім нестандартне рішення. Наприклад, це панно з частин «джин » було створено для фірмового магазину «Levis» в ТЦ « Донецьк- Сіті». Ціна даної роботи (з урахуванням виготовлення і монтажу) - 3000 грн

Що стосується нейминга:

Точну ціну можна буде сказати після того, як Ви заповните короткий бріф.Опит у нас невеликий, але все ж:

  • Неймінг, фірмовий стиль, логотип і сайт компанії "Флореста" http://floresta.dn.ua/
  • Неймінг, фірмовий стиль, логотип і сайт компанії "Стартак" http://startak.com.ua/
  • Неймінг, фірмовий стиль, логотип і сайт компанії "Ок" http://ok.biz.ua/
  • Неймінг, фірмовий стиль, логотип для бізнес-центру "Дукат"
  • Фірмовий стиль (адаптація), розробка сайту для компанії "Седа" : http://seda.com.ua/
  • Розробка фірмового стилю і логотипу для компанії "НЕП" http://new-energy.com.ua/ (попутно зробили сайт)
  • Розробка фірмового стилю і логотипу для компанії "Укргезмеск" : http://www.ukrgasmask.com/ (попутно зробили сайт)

Ці логотипи та інші, виконані для західних компаній представлені в нашій галереї .

Крім того, ми можемо допомогти Вам розробити маркетингову стратегію.